Grup Şirketlerimiz Site Haritası İletişim AnasayfaATA GROUP – Ata Group Golf Challenge 2010’da Ünlüler Kıyasıya Mücadele Etti...

04.11.2010


Ülkemizde golf sporunu yaygınlaştırmayı hedefleyen Ata Grubu’nun bu yıl ikincisi gerçekleşen Golf Challenge turnuvası iş ve sosyal yaşantının seçkin isimlerini buluşturdu. İstanbul Golf kulübünde düzenlenen ünlü isimler kıyasıya yarıştı.

Golf sporunu geliştirmeye yönelik projelere destek verererek, bu sporu ülkemizde yaygınlaştırmayı hedefleyen Ata Group’un sponsorluğunda İstanbul Golf kulübünde gerçekleştirilen Golf Challenge 2010, final maçlarıyla tamamlandı. İki gün süren turnuvaya iş ve sosyal yaşam dünyasından Rahmi Koç, Yıldırım Demirören, Kaya Çilingiroğlu, Uğur Ekşioğlu, Azize Taylan, Raif Bilir, Fehmi Zorlu, Fikret Öztürk, Ahmet Yavuz, Gündüz Özdemir, Banu İpeker, Emre İpeker, Emine Kamışlı gibi ünlü isimler katıldı. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Ata Group Golf Challenge’da birinci takım Gündüz Özdemir, Ahmet Yavuz, ikinci takım Engin Aksoy, Reha Rodopman, Hasan ve Berna Akandere, üçüncü takım Suat Bayram ve Ertuğ Yaşar oldu. Longest Drive ödülünü ise bayanlarda Adalet Çimen Küçük, erkeklerde Emre İpeker aldı. Bayrağa en yakın vuruş ödülüne ise Zeki Akıllıoğlu sahip oldu.
 


Diğer Haberler :